تبلیغات

طرز تهیه پاستای رنگی موضوع این مقاله از هاو کن یو است. شما در این مقاله از هاو کن یو فرا خواهید گرفت که چگونه می توانید خودتان به سادگی در منزل خمیر پاستا را تهیه و سپس با ترفند های جالب و با مواد کاملا طبیعی آن را رنگ کنید و برای خود و مخصوصا کودکان یک غذای کاملا سالم و جذاب تهیه کنید. 

پاستا که خود به معنی خمیر است، یک اصطلاح عمومی برای گونه‌های مختلف ایتالیایی رشته فرنگی (نودل)، درست شده ازخمیر آرد، آب و یا تخم مرغ است. پاستا حدوداً به ۳۵۰ شکل مختلف موجود است. چند شکل معروف پاستا اسپاگتی، ماکارونی، فوسیلی و لازانیا (به صورت ورقه‌ای) هستند. در این مقاله از هاو کن یو ما به سراغ پاستای رشته ای و طرز تهیه خمیر این غذای جذاب و البته همه پسند و رنگ کردنشان رفته ایم. در کشور ما گاه واژه ماکارونی به صورت گسترده برای اسپاگتی و ماکارونی و غیره به کار می‌رود که البته غلط است.

در ادامه در این مقاله در ابتدا به معرفی مواد اولیه که تماما مواد ساده ای است که در هر خانه ای یافت می شود خواهیم پرداخت و سپس به توضیحات کوتتاهی در رابطه تمام کار به شما خواهیم داد.

پیش نیاز ها برای این مقاله
مواد مورد نیاز
تجهیزات مورد نیاز
نکات مهم

توضیحات کامل در ویدئویی که به دسا وبسایت هاو کن یو زیر نویس شده است به صورت کامل ارائه گردیده است. از همین جهت ما از ارائه توضیحات تکراری خود داری می کنیم و از شما دعوت می کنیم این ویدئو را به دقت مشاهده کنید و ضمن آموزش تهیه پاستایاز دیدن این ویدئو هم لذت کافی را ببرید.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
5
کانال تلگرام هاو کن یو

دیدگاه