یکی از اپلیکیشن های محبوب برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم با دوستان و آشنایان، اپلیکیشن اسنپ چت می باشد.

شما به کمک این اپ میتوانید تصاویر و فیلم های مورد نظرتان را به پس از ویرایش و گذاشتن فیلتر های مختلف بر روی آن برای هر کدام از مخاطبینتان به اشتراک بگذارید، همچنین به کمک آن می توانید به صورت استوری پست بگذارید و با دوستان خود در قسمت چت، گفت و گو کنید. این اپلیکیشن به شکلی طراحی شده است که تصویر و فیلم فرستاده شده توسط شما پس از این که مخاطب شما آن را مشاهده می کند، پاک می شود.

چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می گوید (۱۱ روش) بدون فهمیدن شخص مورد نظر استوری های او را ببینیم

1نصب اسنپ چت

برای این کار به راحتی به گوگل پلی یا اپ استور دستگاه خود مراجعه کنید و پس از سرچ کردن snapchat این اپ را کاملا رایگان دانلود و بر روی دستگاهتان نصب کنید .

2ساخت حساب کاربری

برای این که بتوانید از اسنپ چت استفاده کنید باید در آن اقدام به ساخت حساب کاربری کنید. پس از این که اسنپ چت را نصب کردید، وارد آن شوید. حال صفحه ای برای شما باز می شود که شامل دو گزینه login برای افرادی که از قبل حساب کاربری ایجاد کرده اند و می خواهند وارد آن شوند و sign in برای افرادی که می خواهند حساب کاربری ایجاد کنند می باشد.

بر روی گزینه sign up تپ کنید، پس از وارد کردن اطلاعاتتان و نیز تاریخ تولدتان به میلادی یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کنید.

چگونه در تلگرام پیام مخفی بفرستیم؟ (جلوگیری از کپی، فوروارد و دیده شدن پیام)

خطا در وارد کردن پسورد اسنپ چت:

چنانچه به هنگام وارد کردن پسورد به مشکلی برخورد کردید و خطا نمایان شد شما کاربران هاو کن یو میبایست ابتدا گوشی را روی حالت airplane mode قرار داده و سپس با استفاده ارتباط وای فای  و نرم افزار های تغییر ای پی  یا همان وی پی ان ها به سراغ نرم افزار بروید و عملیات وارد کردن پسورد را ادامه دهید. همچنین فراموش نکنید که بهتر است زبان گوشی برای این کار انگلیسی باشد. دقت کنید که پس از پذیرفته شدن رمز گوشی را از حالت  airplane mode خارج کنید تا بتوانید کدی که برای شما ارسال می شود را دریافت کنید.

 

سپس در مرحله بعد ایمیل خود را وارد کرده، حال باید شماره تلفن خود را در آن وارد کنید (به یاد داشته باشید که اسنپ چت شماره تلفن شما را برای مخاطبین نمایش نمی دهد) پس از آن که شماره را وارد کردید، کد فعال سازی برای شما ارسال می شود.

3www.howcanu.com ساخت حساب کاربری در اسنپ چت به صورت گام به گام

4وارد کردن مخاطبین دستگاه به اسنپ چت

حال وارد صفحه ای می شوید که باید دوستانتان را به اسنپ چت اضافه کنید. در این مرحله اپلیکیشن یک پیغام برای شما ارسال می کند که آیا اجازه می دهید به مخاطبین تلفن شما دسترسی داشته باشد؟ پس از مشاهده این پیغام بر روی گزینه Ok تپ کنید. پس از این کار تمامی مخاطبینی که در اسنپ چت حساب کاربری ایجاد کرده اند در قسمت My friends نمایش داده می شوند. همچنین در قسمت بالا و سمت چپ یک ایکون برای ایجاد مخاطب وجود دارد که با انتخاب آن می توانید مخاطبین دیگر را اضافه کنید. همچنین با انتخاب آیکون جست و جو در سمت راست می توانید نام کاربری مخاطبین را جست و جو کنید و به مخاطبین خود اضافه کنید.

 

چگونه وای فای را مخفی کنید

5تنظیمات

شما می توانید با انتخاب ایکون چرخ دنده در اسنپ چت، وارد منوی تنظیمات آن شوید و تغییرات مورد نظرتان را ایجاد کنید. در این قسمت می توانید اطلاعات شخصیتان را ویرایش کنید، مخاطبینی که می توانند تصاویر و فیلم های شما را ببینند مشخص کنید، همچنین با خاموش کردن گزینه mobile number دیگر مخاطبین شما نمی توانند از طریق شماره تلفن شما را پیدا کنند.

6www.howcanu.com ساخت حساب کاربری در اسنپ چت به صورت گام به گام

7فعال سازی سرویس ها

همچنین می تواند بر روی گزینه manage در قسمت Additional services سرویس های دیگری نیز فعال کنید. البته توجه داشته باشید برخی از این سرویس ها نیاز مند به دسترسی هایی مانند موقعیت جغرافیایی دارند.

8ساخت اسنپ

شما به سادگی می توانید در اسنپ چت تصاویر و فیلم ها خود را به اشتراک بگذارید زیرا این اپلیکیشن بصورت خودکار وارد دوربین می شود. برای گرفتن عکس کافیست بر روی دایره پایین و وسط صفحه تپ کنید. اگر می خواهید فیلم بگیرید کافیست آن را نگه دارید فقط باید بدانید که اسنپ چت فقط به شما اجازه می دهد فیلم ها را حداکثر تا ۱۰ ثانیه ضبط و به اشتراک بگذارید.

 • اگر می خواهید از دوربین جلو گوشی تان استفاده کنید بر روی ایکون دوربین که بر روی آن دو فلش طراحی شده است در قسمت بالایی و سمت راست تپ کنید و اگر می خواهید فلش دوربین را فعال یا غیر فعال کنید از آیکون رعد که در سمت چپ و بالا قرار دارد استفاده کنید.
 • پس از این که عکس مورد نظر را گرفتید حال می توانید به آن متن اضافه کنید تا در زمانی که مخاطبتان تصویر را باز کردند متن نیز همراه با تصویر برای آن ها نمایش داده شود.
 • می توانید بر روی عکس خود نقاشی بکشید و بر روی آن تغییرات ایجاد کنید. برای این کار فقط کافیست قلم موجود در قسمت بالا را انتخاب و رنگ آن را تعیین کنید و هر تغییری که لازم دارید بر روی تصویر ایجاد کنید.
 • همچنین می توانید از فیلتر های این اپ برای تصویر خود استفاده کنید که برای این کار فقط کافیست در قسمت تنظیمات گزینه فیلتر را فعال کرده باشید و انگشتتان را بر روی عکس قرار دهید و به سمت راست یا چپ بکشید تا فیلتر ها بر روی تصویر قرار بگیرند.
 • حتی به کمک آیکون قیچی که در تصویر مشاهده میکنید، میتوانید عکس مورد نظر خود را به راحتی کراپ و ذخیره کنید.
 • پس از انجام فرایند های بالا حال می توانید با انتخاب آیکون تایمر، میزان زمانی که کی خواهید مخاطب تصویر را ببیند و سپس پاک شود را تعیین کنید.
 • همچنین شما می توانید در این اپ قبل از این که تصویر را برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، آن را در دستگاه خود ذخیره کنید. برای این کار فقط باید بر روی آیکون فلش رو به پایین در قسمت پایین صفحه تپ کنید تا در دستگاه شما ذخیره شود.
 • پس از انجام تغییرات و کار های مورد نیاز بر روی عکس باید آن را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این کار باید بر روی آیکون فلش در قسمت پایین و سمت راست تپ کنید. سپس صفحه ای برای شما باز خواهد شد که لیست مخاطبین شما در آن قرار دارد و شما باید مخاطبینی که می خواهند این پست شما را مشاهده کنند را انتخاب کنید.
 • پس از ارسال تصویر یا فیلم، در کنار اسم مخاطب برای عکس ها یک مثلث و برای فیلم ها یک مربع وجود دارد که اگر تو پر باشد بیانگر این است که مخاطب شما هنو آن پست را مشاهده نکرده است و اگر تو خالی باشد بالعکس.

9دیدن اسنپ های مخاطبین

همانطور که شما برای مخاطبین پست می گذارید آن ها نیز در اسنپ برای شما فیلم و تصویر ارسال می کنند که برای دیدن آن ها باید وارد اسنپ شوید سپس به قسمت دوربین بروید. در این قسمت فهرستی از مخاطبین را می بینید که برای شما پست ارسال کرده اند که در کنار اسم آن ها مربع یا مثلث وجود دارد که اگر تو پر باشد بیانگر این است که شما هنوز آن را مشاهده نکرده اید و اگر تو خالی باشد یعنی آن را قبلا دیده اید.

10ایجاد استوری

شما در اسنپ چت علاوه بر تصاویر و فیلم ها که با دوستانتان به صورت اسنپ به اشتراک می گذارید می توانید در این اپ استوری نیز بسازید و به اشتراک بگذارید. استوری نیز مانند اسنپ هم می تواند به صورت عکس باشد و هم به صورت فیلم، با این تفاوت که استوری در فید شما به نمایش در می آید و بعد از ۲۴ ساعت پاک می شود و همه می توانند آن را مشاهده کنند.

برای ساخت استوری کافیست تمام مراحل فرستادن اسنپ را انجام دهید اما به جای تپ کردن گزینه ارسال، آیکون مربعی پایین صفحه که در گوشه آن یک مثبت قرار دارد را بزنید.

پس از این کار در مرحله بعد گزینه add to your story را تپ کنید به همین سادگی. همچنین برای زود تر پاک کردن استوری می توانید استوری را باز کنید، آیکون چرخ دنده را انتخاب کنید سپس گزینه delete را بزنید.

و برای مشاهده استوری های دوستانتان کافیست به صفحه my friend بروید و بر اسم کاربرانتان که در بالای صفحه آمده است را لمس کنید تا اگر استوری قرار داده اند مشاهده کنید.

 

 

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
71

72 نظر

 1. ببخشید از من ایراد داره هر کاری که میکنم میخوام sing up کنم موقعه وارد کردن پسورد میزنه اتصال شما ایراد دارد در حالی که من اینترنت دارم

  30+

  • برای ثبت نام باید حتما از وی پی ان استفاده کنید. اگر باز هم نشد از چند اپلیکیشن وی پی ان دیگه استفاده کنید

   3+

   • من یک بار رفتم توش به زور با نت خودم ولی دستم خورد پاک شد دوباره هر کار میکنم نصی نمیشه تو پسوورد قبول کردن میگه مشکلی هست دوباره امتحان کن دفعه قبل هم با همین وی پی ان نصب کردم ولی الان نمیشه

    7+

 2. سلام ،من دستمو رو صفحه گذاشتم تا فیلترهاش برام بیاد اما هر چقد صبر کردم نیومد اصلا فقط یه دایره بود که همین طور دور میخورد اما هیچ فیلتری رو نمیوورد نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  1+

 3. ببخشید الان فیلتر ها و استیکر ها توی اسنپ چت نمیاد دستمم روی صفحه میزارم درست نمیشه …با اسنپ وی پی ان درست میشه؟؟؟

  2+

  • دوست عزیز ضمن اینکه در مقاله هم اضافه شده این موضوع، برای دریافت کد شما باید گوشی رو روی حالت airplane mode قرار داده و سپس وای فای را روشن و حال از یک نرم افزار تغییر ای پی (قند شکن) استفاده کنید و زبان گوشی حتما انگلیسی باشذ. حال به راحتی اسنپ چت را باز و مراحل را دنبال کنید و پسورد را بزنید. فقط برای ثبت نام این مراحل لازم است.

   6+

   • سلام من تمام این مراحل را رفتم از حروف کوچیک و بزرگ و عدد هم برای پسورد استفاده کردم. حزءبجزء مراحل را رفتم اما موقع پسورد اخطار میده میگه مشل برای اتصال به سرور از قسمت تنظیمات وی پی ان هم تغییر کشور میدم برا تغییر سرور اما باز هم در قسمت پسورد مشکل دارم. دیگه میخوام گریه کنم.. چرا نصب نمیشه؟؟؟دیوونه شدم

    1+

    • بالا تر هم اضافه کردیم و کسانی که این راه رو رفتن به نتیجه رسیدن. شما میبایست برای دریافت کد گوشی رو روی حالت airplane mode قرار داده و سپس وای فای را روشن و حال از یک نرم افزار تغییر ای پی (قند شکن) استفاده کنید و زبان گوشی حتما انگلیسی باشذ. حال به راحتی اسنپ چت را باز و مراحل را دنبال کنید و پسورد را بزنید. فقط برای ثبت نام این مراحل لازم است.

     3+

 4. من امروز کلی عکس و فیلم گرفتم و سیو کرده بودم که شارژ گوشیم تموم شد یهو و خاموش شد روی اسنپ چت، وقتی گوشیمو روشن کردم و خواستم وارد برنامه بشم متاسفانه وارد نشد و گزینه های login و sing up اومد برام منم login رو زدم و ازم یوزر پسووردمو خواست که من پسووردمو یادم نبود و مجبور شدم عوض کنم، ولی وقتی وارد برنامه شدم هیچکدوم از عکسهای امروزم نبود، فقط عکسهای قبلم بود. خیلی ناراحتم میخواستم ببینم راهی هست که بشه عکسهامو برگردونم؟ ممنون میشم کمکم کنید😞

  3+

 5. من همه این مراحل و گذروندم اما نصب نمیشه قسمت پسورد مشکل داره من نمی تونم گوشیمو رو حالتairplane mode بزارم بخاطر اینکه با اینتر نت همراه کار می کنم لطفا راهماییم کنید ممنون میشم.

  1+

 6. سلام
  من همه ى راه هایى ک گفتین انجام دادم
  اما بازم تو قسمت وارد کردن پسوورد ارور کانکشن میده
  راهنمایى لطفا،،خیلى واحبه حتما باید نصبش کنم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  4+

 7. همه کارایی ک گفتین رو انجام دادم ولی تو قسمت پسورد وقتی continue رو میزنم طوسی میشه در حال لود ولی دوباره برمیگرده هیچی هم نمیگه

  حالت پرواز بود فیلتر شکن هم باز بود
  از حروف بزرگ و کوچیک و اعداد هم استفاده کردم

  1+

 8. من ک مخم رد داد و این اسنپ خان نصب نشد😐 روی حالت airplane mode قرار دادم وی پی ان هم فعال بود ولی بازم توی قسمت پسوورد ارور میده میزنم لهش میکنمااااا😐😐😐😐😐

  5+

 9. سلام میسه بگید من چرا فیلم میگیرم بی صداست هم اون بلندگو رو چک کردم هم تنظیمات خود گوشیم همه تا عاخر زیاده اما فیلمام بی صداست

  0

 10. سلام من اسنپم فقط تا مرحله پسوورد میره,بعد ارور میده و مینویسه که نمیتونم اکانت بسازم,وی پی ان هم دارم و از روش حالت پروازم رفتم درست نمیشه, میشه راهنماییم کنین؟

  1+

    • اگر از اندروید استفاده میکنید. در بازار یا هر استور دیگه عبارت VPN رو بزنید. بعد از اون یه سری اپلیکیشن برای دانلود شما قرار میده. یکی از اون ها رو دانلود کنید و وقتی وارد نرم افزار وی پی ان میشید دیگه روشن کردن وی پی ان کار سختی نیست. بعد از روشن کردن VPN برگردید به برنامه اسنپ چت و مراحل ثبت نام رو طی کنید. در صورتی که با خطا مواجه شدید به مرحله اول برگردید و یه نرم افزار VPN دیگه از استور دانلود کنید.

     0

 11. من همه ی فیلترشکن هارو امتحان کردم نمیشد و ارور میداد..با فیلترشکن رها فقط با یه بار وصل شدم/امتحان کنید☺

  0

  • دوست عزیز ضمن رعایت مواردی که در مقاله گفتیم دو کار باید انجام بدین یا تغییر وی پی ان و یا دانلود نسخه دیگری از اسنپ چت

   0

 12. عاشقتوووووونم درست شد … دوستان من از همون اول حالت air plan گزاشتم .. بعد وای فای رو روشن کردم .. از بازار security master رو دانلود کردم و از همون اول قبل مراحل نصب روشن کردم

  2+

 13. من نسخه قدیمشو نصب کردم از سایفون استفاده کردم،گوشی هم رو حالت هواپیما گزاشتم با وایفای پرسرعتم اقدام ب نصب کردم اما موقع وارد کردن پسورد نمینویسع ارور اما بازهم نمیشه فقط کانکت پررنگـ میشه روشم ک میزنم باز میچرخه ولی باز نمیشه ،کلافه شدم خواهشا راهنمایی کنید

  0

 14. واااای مرسی بالاخرع تونستمممم :} دوستایی که موفق نشدین فقط کافیه security master نصب کنید و گوشیتونو رو حالت پرواز بزارید

  2+

 15. سلام من هرکاری میکنم دستمو روی نگه میدارم فیلترو استیکرا نمیان اسنپ وی پی ان نصب کردم فایده ای نداشت چیکارکنم؟!؟

  0

 16. سلام من خودم اولش مشکل داشتم هر وی پ ی… ان را نصب میکردم جواب نمیداد که اخرش با نصب
  Fre e v.p…n جواب داد بعد باید در حال نصب کردن اسنپ رو حالت هواپیما بذارید یا همون آپریل مود باید زبان گوشیتونم انگلیسی باشه همین به سادگی اسنپ چتتون وصل میشه

  1+

 17. سلام من همه ی راهکار هارو انجام دادم انواع فیلتر شکن هارو استفاده کردم اما کانکت نمیشه توی قسمت پسوورد اگر و پ ی ان روشن میشه ارور میده و میگه و ی پ ی ان رو خاموش کنید اگر خاموش کنم ارور سرور رو میده لطفا بگید چیکار باید بکنم

  0

 18. من هر کاری میکنم نمیشه حالت پروازم گذاشتم با وای فای کانکت شدم وی پی ان هم دارم که دوستان باهاش برنامه رو نصب کردن .من هر کار میکنم قسمت پسورد ارور میاد😖😖

  0

 19. سلام لطفا جواب بدید ممنون میشم
  عکس و فیلمای گالریم ادیت میکنم چرا ذخیره نمیشه تو حافظه گوشیم، رفرش میزنه. اما عکسایی ک همون لحظه میندازم میشه

  0

دیدگاه